Další reproduktory Jam Audio ze série Hang

Další reproduktory Jam Audio ze série Hang

Před pár měsíci jsme vám představili šikovný reproduktor Hang Up. Ten nás oslovil netradičním provedením a samolepicí plochou pro uchycení na jakýkoliv povrch. Nyní zde máme na stole jeho větších sourozenců Hang Tight a Hang Around.
Úvodem
Reproduktory Hang Tight a Hang Around jsou velmi podobné reproduktoru Hang Up a proto ti doporučuji si nejprve přečíst původní recenzi. Reproduktory mají mnoho společných prvků kde jsme je podrobněji popsali.

Jam Audio Hang

Společné prvky

- Voděodolnost IP67 (nejen vůči vodě, ale i vůči prachu)
- Integrovaný nabíjecí USB kabel přímo na těle reproduktoru
- ovládací prvky + závěsné poutko
- konektory microUSB (pro nabíjení) a AUX-In

Jam Audio Hang

A teď rozdíly
Reproduktory jsou na první pohled rozdílné rozměry. Hang Tight disponuje jedním 5W reproduktorem, přičemž Hang Around dvěma pasivními měniči kde výkon by měl být 2x 5W. A právě zde jsme měli dilema, kdybychom se měli rozhodovat pro jeden nebo druhý. Hang Tight při nastavené stejné hlasitosti hraje hlasitěji než Hang Around. Hang Around má zas na spodní straně druhý pasivní měnič, který funguje zejména pro basovou složku. A přednes hudby je tak kvalitnější.

Nepřehlédněte:
Zajímavý repráček Jam Audio Hang Up
Výhodu Hang Around je to, že se dá postavit na výšku. Na protější straně jako jsou ovládací tlačítka se nacházejí 4 gumové nožičky. Takto můžete zvuk směřovat, jak potřebujete.

Pro výhody Hang Around mluví také výdrž baterie. Výrobce uvádí až 20 hodinovou výdrž na rozdíl od Hang Tight kde je "jen" 12 hodinová doba přehrávání.

Jam Audio Hang

Vše hovoří ve prospěch Hang Around, ale ne cena (59.99 €) oproti Hang Tight (34.99 €). Ale když se podíváme na konkurenci, stále to je vynikající cena. V této cenové kategorii najdete jen málo přenosných bluetooth reproduktorů s tak dlouhou výdrží. A velké plus je výše zmíněná certifikace IP67!

Pokud bychom si měli vybrat z nové série přenosných reproduktorů značky Jam Audio, tak by to byl právě Hang Arounbd. Kvalitní zvuk, rozměr akorát, který umístíte všude a cena. Když díváme i na momentální jedničku na trhu, značku JBL, tak v této cenové kategorie se nachází JBL Clip 3 a to bychom si raději vybrali Jam Audio.
comments powered by Disqus