Co nám představí Harman Group na CES v Las Vegas?

Co nám představí Harman Group na CES v Las Vegas?

Už zítra začíná v USA největší výstava spotřební elektroniky. Samozřejmě nebudou tu chybět značky, pro které jsme oficiálními distributory pro Slovenskou a Českou republiku a tak jsme sami zvědaví, co nám za novinky představí. Nejvíc se soustředíme na Harman Group pod které patří kromě jiného značky AKG, Harman/Kardon a JBL.
O AKG zatím moc nevíme, co představí. Na Twitter uveřejnil jen obrázek nějakého "battery powerpacku" se vstupem a výstupem. Tipujeme, že to bude nějaké aktivní zařízení na potlačení okolního hluku užitečné při cestování, jaké je použité ve sluchátkách AKG N60NC.

AKG CES2017

Značka Harman/Kardon zatím o svých novinkách úplně mlčí, ale za to nám to vynahradzují novinkami ve značce JBL. Série přenosných reproduktorů zvyšuje číslovky, konkrétně u Flip na číslo 4 a to jisté činí i u JBL Pulse na číslovku 3. Už by to konečně mohli sjednotit. Právě JBL Pulse 3 nás velmi mile překvapil nádherným designem, však posuďte sami.

AKG CES2017

Zajímavostí bude i přenosné pouzdro na špuntová bezdrátová sluchátka se zabudovanou powerbankou. Sice specifikaci powerbanky neznáme, ale má prodloužit výdrž bezdrátových sluchátek až o 16 hodin. A 15 min. nabíjení sluchátek zajistí 1 hodinu přehrávání.

Nepřehlédněte:
Rozdáváme audioknihy
AKG CES2017

Co se asi velmi prodávat nebude jsou sluchátka JBL OR300. Ta jsou speciálně nadesignovaná pro OCULUS RIFT,  což jsou brýle pro virtuální realitu a maí vytvořit dokonalý zvukový zážitek. Všechny tyto novinky jsou nominovány na ocenění CES INNOVATION AWARDS.

AKG CES2017
comments powered by Disqus