CES Inovation awards – Harman sbírá ceny a představuje novinky

CES Inovation awards – Harman sbírá ceny a představuje novinky

V průběhu měsíce ledna se uskutečnila každoroční akce CES Inovation awards v Las Vegas, na které byly mimo jiné po celý týden k vidění nejnovější a nejlepší technologie všech divizí společnosti Harman. Nejen, že byl tento ročník s 13 oceněními velice úspěšný, ale firma zde také představila pár svých novinek – od AKG zde byly k vidění systém All in one speaker Q200 a ultra malá sluchátka do uší Y20 a Y23, divize JBL zase představila první bezdrátová sluchátka do uší Everest Elite 100.
Pojďme si nejdříve blíže představit jednotlivé novinky:
Divize AKG přišla s nejnovějším přírustkem ke kolekci Quincy Jones – All in one speaker Q200. K tomuto designově stylovému systému s šesti reproduktory poháněnými 300W zesilovači patří technologie Spotify Connect, s níž můžete přehrávat oblíbenou muziku přímo ze Spotify bez dodatečných konfigurací, technologie Clari-Fi ™, která obnovuje detaily ztracené v dnešních kompresovaných hudebních souborech a technologie bezdrátového připojení Airplay, DLNA a Bluetooth, které umožňují streamovat audio z jakéhokoliv bezdrátového zařízení. Jelikož je snadno ovladatelný pomocí Wi-fi či Bluetooth ve smartphonu, nenaleznete na samotném system mnoho ovládacích prvků.

AKG dále představuje ultra malá stereo sluchátka do uší AKG Y20 a Y23. Michael Mauser, prezident Lifestyle Divize, HARMAN, o nich řekl: “Lidé si často spojují studiový zvuk s velkými, mohutnými sluchátky. My jsme dokázali vložit AKG zvuk do dvou z nejmenších (8 mm a 5.8 mm drivers), nejlehčích a nejpohodlnějších (FlexSoft®), sluchátek na trhu.”

JBL Everest Elite 100

Divize JBL se také pyšnila novými sluchátky a to prvními bezdrátovými sluchátky do uší JBL Everest ELITE 100 s NXTGen technologií potlačení hluku, s níž může uživatel regulovat množství vnějších zvuků, které uslyší, a s možností propojení se smart zařízeními pomocí Bluetooth 4.0. Vydrží hrát 6 hodin, jsou dostupné v bílé a černé barvě a patří k nim také aplikace My JBL Headphones App, která umožňuje přizpůsobení nastavení a funkcí. K těmto sluchátkům prezident Lifestyle Audio Divize Michael Mauser řekl: “JBL Everest ELITE 100 jsou jediná bezdrátová sluchátka do uší na trhu, která nabízí NXTGen technologii pro potlačení hluku”.

Nepřehlédněte:
Recenze: AKG Y20
Na závěr článku přidáváme seznam ocenění, která HARMAN v rámci CES Inovation získal.
CES 2016 Innovation Awards:
- AKG N90Q
- HARMAN/KARDON AURA STUDIO
- INFINITY KAPPA K5
- INFINITY KAPPA PERFECT 600
- JBL XTREME
- JBL BOOST TV
- JBL REFLECT AWARE
- JBL BASSPRO MICRO
- JBL SMARTBASE
- JBL LEGEND CP 100
- JBL TRIP
- MARK LEVINSON No. 519 AUDIO PLAYER
- REVEL CONCERTA2 LOUDSPEAKERS
comments powered by Disqus