CES 2020: Novinka JBL Horizon 2

CES 2020: Novinka JBL Horizon 2

První generace populárního rádio budíku je už s námi přes 5 let! A je to tak geniální, že nebylo třeba ho za celou dobu vůbec inovovat. Jeho sláva upadne s nástupem další generace. Druhá generace rádio budíku má inovovaný desig, velký LCD displej, osvětlení okolí a předvolby pro oblíbené rádio stanice.

Kompaktní, ale jedinečný design Horizon 2 je navržen tak, aby zapadl do jakékoli ložnice a udělal z něj dokonalý doplněk. Můžete ho mít ve výrazné černé barvě, nebo jemně šedé. Horizon 2 disponuje duálním alarmem aby nesloužil pouze jedné osobě. Každý si ho může nastavit podle svých preferencí s rozdílnými časy buzení. Tento reproduktor navíc zastoupí i NaCN lampu díky zabudovanému LED osveteleniu, jehož intenzita se přizpůsobuje jasu v místnosti.

JBL Horizon 2

JBL Horizon 2 vás nebude budit nějakým "plechovým" zvukem. Díky technologii JBL Original Pro Sound, která je integrována i do většiny sluchátek či přenosných reproduktorů, se budete budit příjemně s dokonalým hudebním projevem. Reproduktor poskytuje hluboké basy, působivé zabarvení a udržuje stabilní rovnováhu mezi nízkými a vysokými frekvencemi.

JBL Horizon 2 je druhým přijímačem DAB / FM vysílání od JBL, po nejprodávanějším DAB tuneru JBL Tuner na evropském trhu.

Nepřehlédněte:
Recenze: JBL E25BT
JBL Horizon 2

Další Funkce JBL Horizon 2:
- Bezdrátové streamování Bluetooth: připojte si k reproduktoru jakékoliv Bluetooth zařízení
- FM a DAB rádio: kvalitní příjem rádio vysílání pomocí DAB. Pokud nejste v pokrytí DAB, poslouží vám stále dobře i FM vysílání
- Nabijte si přes noc svůj telefon: integrovaná dvojice USB portů vám zajistí, že ráno máte nabitý svůj telefon
- Otočný ovládací knoflík: Pomocí jediného tlačítka si rychle vyberete čas buzení, odložíte budík, nastavíte hlasitost, či zapnete a vypnete osvětlení.

Nezapomeň nás sledovat dál a dozvíš se o dalších novinkách představených na výstavě CES v Las Vegas či více podrobností o představených produktech, když budeme mít k dispozici kompletní specifikaci.h, keď budeme mať k dispozícii kompletnú špecifikáciu.
comments powered by Disqus