CES 2020: Novinka JBL Boombox 2 s epickým zvukem celý den

CES 2020: Novinka JBL Boombox 2 s epickým zvukem celý den

Povstaňte. Přichází nový král v přenosných reproduktorech. Monstrózní JBL Boombox je ještě hlasitější, hezčí a odolnější než jeho předchůdce. Tento reproduktor je to, co chcete.
Díky nové technologii JBL Original Pro Sound jsou basy ještě mohutnější, středy čisté a výšky zcela hladké. Ozvučíte s ním téměř každou party.

V odvážném designu se spojuje nejodolnější a nejtěžší reproduktor v nabídce přenosných reproduktorů od JBL. Party může klidně trvat i 24 hodin a reproduktor může neustále hrát. Pokud vám dojde baterie ve vašem mobilním telefonu, JBL Boombox 2 vám poslouží i jako zdroj energie. Voděodolnost s certifikací IPX7 je už samozřejmostí. Nezalekne se vůbec vody.

JBL Boombox 2

V těle je ukryta i patentovaná technologie JBL PartyBoost díky které se můžete spojit s neomezeným počtem dalšich reproduktorů a užít si tak jedinečnou párty.

Nepřehlédněte:
Recenze: JBL E25BT
Cenu očekáváme na úrovni 499, - € s dostupností během dubna 2020. Proto je už dnes první verze reproduktoru JBL Boombox za akční výprodejovou cenu. Pokud nepotřebuješ funkci PartyBoost, která není kompatibilní s JBL Connect +, tak nemáš nad čím váhat.

Nezapomeň nás sledovat dál a dozvíš se o dalších novinkách představených na výstavě CES v Las Vegas či více podrobností o představených produktech, když budeme mít k dispozici kompletní specifikaci.

JBL Boombox 2
comments powered by Disqus