Audiofilský zážitek s AKG N40

Audiofilský zážitek s AKG N40

V poslední době se objevuje čím dál více přenosných přehrávačů, které dokáží přehrávat zvuk v prvotřídní kvalitě. Neméně důležitá je i otázka kvalitních sluchátek, protože až ty udělají výstup dokonalým a právě to je úlohou nového kusu z firmy AKG.
AKG N40

S modelem N40 dostanete do rukou prvotřídní kus techniky, který dokáže posunout každou nahrávku na novou úroveň. Sluchátka jsou vybavena systémem hybridního měniče, které zahrnuje Knowies vyvážené ukotvení a dynamicý měnič. Tato kombinace měničů umožňuje zahrát obsah vaší hudební knihovny na vysoké úrovni, ať už jste kdekoliv. Cestou na rokování, nebo při návratu z něho, se můžete rychle odpoutat od okolí, jelikož stačí jen vytáhnout z vnitřní kapsy saka malou, ale velmi ergonomickou krabičku, v níž je množství příslušenství. Kromě adaptéru do letadla jsou v ní i dva kabely ke sluchátkům. Výhodou je, že na špunty se dají připojit tři filtry, které přesně kopírují anatomii ucha a zvyšují tak požitek z hudby. Kromě středů a výšek je v baterii i kus s vytaženými basy, což bude stačit k pokrytí téměř celého spektra. Jejich impedance je dvacet ohmů a projev je dynamický za každých okolností, stačí jen připojit zdroj hudby ve vysokém rozlišení.

AKG N40

Dobrá sluchátka musí splňovat ještě jeden parametr - musí pohodlně sedět. To v případě AKG N40 zabezpečují zaoblené nástavce do uší, které se bezpečně fixují za uchem díky elestické konstrukci, což z nich dělá univerzální sluchátka, které se dají používat i při náročných sportovních aktivitách či při rychlé chůzi ve městě. Ani v jednom případě nebudete muset opakovaně zatlačovat sluchátko zpátky. Ostatně, můžete si to přijít ověřit i osobně, protože kupovat sluchátka za 399 eur (10 000 Kč) naslepo bez poslechnutí, jen na základě přečtení recenze, je vždy riskantní. M"žete si je přijít poslechnout a pořádně ohmatat do bratislavské prodejny Techhouse, případně vyhledat více informací na stránce.
comments powered by Disqus