Audio Video Show Praha 2016

Audio Video Show Praha 2016

Tak jak se pravidelně koná výstava Audio, Video a Domácí Kino na podzim v Bratislavě, tak je i výstava v Praze na jaře. I této výstavy se pravidelně účastníme. Bohužel na dobu uvádění produktů skupiny Harman Group, se tu už málokdy představují novinky, ale stále máte možnost si tu vyzkoušet všechny námi nabízené produkty a vyslechnout si je se svými vlastními skladbami.
Přestože Harman/Kardon, JBL a AKG představují hlavní novinky na výstavě IFA v Berlíně, tak i nám na poslední chvíli dorazily nějaké novinky přímo od výrobce. Konkrétně to byly multimediální reproduktory JBL Charge 3 a JBL Clip 2. O těchto novinkách jsme už věděli z výstavy CES v Las Vegas, jen jsme stále čekali, kdy nám konečně dojdou, abychom je mohli dobře otestovat. Oproti předcházející generacii se vyznačují už plnou voděodolností a tedy nejen vůči stříkající vodě, ale snesl, i když jen na krátkou chvílí, i větší množství vody. Před tím, než jsme přesunuli tyto produkty na výstavu jsme je tedy otestovali ve vodní koupeli, což můžete vidět na videu. Příjemným zjištěním bylo, že tyto produkty nejen, že jsou opravdu voděodolné, ale zůstávají plavat na hladině bez jakéhokoliv přidaného příslušenství. To velmi oceňujeme, protože i akční kamery a jiné produkty, které jsou voděodolné i do několika metrů mají jednu nepříjemnou vlastnost. Bez přídavného příslušenství Vám klesnou na dno, o čemž jsme se už několikrát přesvědčili, když nám např. akční kamera TomTom Bandit skončila někde na dně Dunaje. V nejbližší době se vynasnažíme Vám přinést podrobnější recenzi.


V našich pokojích hotelu Dorint jste si mohli vyzkoušet všechny aktuálněnabízené modely multimediálních reproduktorů, od momentálně TOP1 nejprodávanějšího reproduktoru JBL GO až po oceňovaný JBL Xtreme. Nechýběly ani domácí multimediální reproduktory, které vždy poutají pozornost, jako JBL Authentics L16SP (momentálně s přidanou funkcionalitou Spotify Connect) či Harman/Kardon AURA, multiroom systém OMNI či pomalu nesmrtelné Harman/Kardon Soundstick.

Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016

V místnosti se sluchátky jsme měli taktéž zastoupené celé portfolio produktů. Ať už všechny modely sportovních sluchátek zn. Yurbuds, ale i celý sortiment zn. AKG tak i kompletní plejádu populárních sluchátek JBL. Právě i z JBL jsme přinesli novinku z Bratislavy v podobě JBL Everest Elite 700, na které se momentálně připravuje recenze a za pár dní si ji budete moci kompletně přečíst.

Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
V poslední místnosti dominovalo velké Home HiFi, kde jste si v klidu a pohodlí mohli vyslechnout všechno, co žádáte, když si jdete ozvučit domácnost. Od cenově přístupných soundbarů, přes designové soundbary, kompletní domácí kina s Blu-Ray systémem až po jednotlivé komponenty či už ve stereo režimu nebo režimu 5.1 pro domácí kino, kterým dominovaly reproduktory série JBL Arena.

Nepřehlédněte:
Výstava Audio, Video a Domácí kino 2015
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Pokud jste náhodou tuto výstavu nestihli, vůbec to nevadí. Rádi Vás uvítáme zase na podzim v Bratislavě na Audio, Video a Domácí Kino už i s nově představenými produkty, i když sami ještě nevíme, jaké to budou, ale určitě nás výrobce, tak jako každý rok překvapí!

Audio Video Show Praha 2016
Navíc k nám zavítala i Bára Špotáková, olympijská vítězka a mistryně světa s manželem, která uvažuje též o investici do některých z našich výrobků.
comments powered by Disqus