AKG Y20(U) a Y40

AKG Y20(U) a Y40

AKG nedávno rozšířil svoji llifestylově zaměřenou ypsilonovou řadu sluchátek o několik modelů. Do slovenských obchodů míří další imidžové modely, tentokrát s označením Y20 a Y40.
AKG Y20 přicházejí v moderním matném vyhotovení a vyrobeny jsou z polykarbonátového kompozitu, přičemž jejich výhodou je právě odolnost vůči poškrábání. O přednes zvuku se starají 8mm měniče, které jsou vybaveny měkkými a pohodlnými silikonovými špunty FlexSoft. Samozřejmě, pro komfortnější poslouchání hudby nechybí ani zabudovaný ovladač (ve verzi Y20U), který najdete umístěný na kabelu.

Po zvukové stránce model Y20 obhájil dobré jméno značky AKG, takže se kromě skvělého vzhledu můžete tešit i z příjemného a uchu lahodícího zvuku.

AKG Y20

Menší bratr už známých Y50, který nese označení Y40, jsou dynamická, lehká a skládací sluchátka. Tento model oceníte především při každodenním použití ve městě, a to doma, v práci či na cestách.

Nepřehlédněte:
Recenze: AKG Y20
Sluchátka jsou vyrobena z kvalitního plastu, který zaručuje vysokou odolnost a nízkou hmotnost. Mušle sluchátek jsou otočné a opatřeny speciálními potahy, které zvyšují komfort nošení a eliminují průnik zvuku zvonku i zevnitř směrem ven. Kabel disponuje zabudovaným mikrofonem a trojtlačítkovým ovladačem, který je kompatibilní s většinou současných smartphonů.

Ani AKG Y40 nezklamaly svým zvukovým projevem. Uživateli přinášejí dynamický přednes se sytým zvukem, který uspokojí i ty náročnější.

AKG Y40
comments powered by Disqus