AKG N60NC získávají další vylepšení

AKG N60NC získávají další vylepšení

Tato sluchátka jsou asi to nejlepší, co můžete mít na cestování. Jak jsme už v minulosti psali, sluchátka významně potlačují hluk z okolí. Takto můžete cestovat jakýmkoliv dopravním prostředkem bez toho, aby vás něco rušilo. Na CES v Las Vegas představil výrobce inovovanou verzi těchto sluchátek.
Podle Futresource je 83 letů krátkých, kam si hodně cestujících bere s sebou jen příruční batoh. Budoucí generace sluchátek AKG N60NC je N60 Wireless NC a tak dělá cestování příjemnějším bez potřeby balení kabelů a při zachování kompaktního složení. Díky své aktivní technologii potlačování šumu (NC - Noise Cancelling) a vysoké kvalitě přehrávání hudby eliminuje rušivý zvuk v letadlech a vlacích. Cestující se mohou úplně spolehnout na sluchátka po celou cestu díky baterii, která zabezpečí zábavu nepřetržitě po dobu 30 hodin.

AKG N60NC Wirelles

Aktuáln verze sluchátek byla navíc certifikována leteckou společnosti Lufthansa Airlines a ta si je vybrala i pro používání v business třídě. Ta byla velmi překvapena, jak tato sluchátka dokáží odfiltrovat nižší frekvence a hukot z motoru a tím zajistit klid pro cestující na palubě.

Kromě AKG N60NC Wireless firma oznámila i další přírustek do své řady cestovních sluchátek, špunty  AKG N20NC. Nová kabelová sluchátka přináší výjimečný zvuk s aktivním potlačením šumu, která jsou nejlepší ve své třídě. Sluchátka jsou ideální též na dlouhé používání, protože vydrží s touto technologií poskytovat zvuk celých 20 hodin.

Nepřehlédněte:
Art of Noise
Sluchátka by měla být dostupná koncem dubna 2017

comments powered by Disqus