AKG N60NC využijete všude

AKG N60NC využijete všude

Ať žije svoboda! Sluchtátka od AKG, model N60NC jsou zhmotněným snem každého audiofila, který se pohybuje v rušném prostředí, jakým je městská džungle nebo prostory společné kanceláře, kde se vždy najdou rušivé elementy, které dokáží poslouchání hudby značně znepříjemnit. 
Model N60NC velkou konkurenci v kategorii hluk potláčujících sluchátek nemá. Už při prvním kontaktu si je oblíbíte.  Vyznačují se pevnou konstrukcí z kvalitních materiálů, jako je hliník, paměťová pěna a kůže, a přitom jsou skutečně lehké, váží jen 150g. To je jeden ze dvou hlavních důvodů, proč si je budete na uších nechávat déle a déle, až nakonec přijdete na to, že se nacházíte ve svém vlastním světě, izolovaní od pulzujícího okolí a maximálně koncentrovaní na to, čemu se chcete věnovat. Druhým důvodem je kvalita reprodukce, která je ale natolik návyková, že vás nejednou přinutí zaposlouchat se do zvukové stopy a všechno ostatní v tom momentě ztratí smysl. Hudbu si můžete naplno užít až po dobu až 30 hodin a v případě, že jste si je zapomněli dobít, existuje nouzové řešení v podobě pasivního režimu.

AKG N60NC

Nabíjecí USB kabel můžete nosit vždy s sebou, v praktickém cestovním balení, spolu se složenými sluchátky, která vám díky 3D mechanizmu skládání zaberou minimum prostoru. V balení se nachází i adaptér do letadla, a díky tomu se N60NC stanou vašim nejoblíbenějším doplňkem na každé cestě. Posledním stupněm k dokonalosti je 1,2 m dlouhý kabel, který má integrovaný univerzální ovladač i mikrofon, pro případ, že by vás někdo vytrhl ze světa tónů do reality.
comments powered by Disqus