Jste vášnivý pejskař? Milujete procházky a delší výlety s Vašim pejskem?

Jste vášnivý pejskař? Milujete procházky a delší výlety s Vašim pejskem?

Spojte příjemné s užitečným. Vyzkoušejte koloběžky určené k venčení psů. Český výrobce KOSTKA myslel i na naše čtyřnohé miláčky. Středně velká plemena se na nich dokonale vyřádí a unaví a vy tak máte postaráno o ničím nerušený zbytek dne. Koloběžka splňuje i náročné požadavky všech zájemců.
Součástí tohoto modelu je pružný adaptér a pružné vodítko na psa a přední blatník z plastu. Tyto komponenty zabezpečují bezpečnost při venčení. Brzdy Shimano Vám zase zajistí skvělý brzdový účinek. Riziko pádu je oproti cyklistům menší. Je jako stvořená pro jízdy v terénu, ale Vaše požadavky dostatečně uspokojí i na cestách nebo ve městě. Běh s Vaším psem si můžete vychutnávat vždy, když není sníh.

Kolobežky Kostka

Zapřáhněte svého psa, vydejte se na výlet, zlepšete si kondici. Využijte při tom tento psí speciál pro běh a procházky se psem.

Potěšte svého čtyřnohého miláčka.
     Na prezentaci s ukázkami venčení na koloběžce si můžete prohlédnout i 25.04. v Košicích na: Cassovia Running Cannicup 2015, Košice, případne si zapište do kalendáře datum 18.-19.7.2015. To se bude konat velká akce Dogfest v Šaľi, kde budeme organizovat i závody a budou i ukázky ostrého závodu Musherů.
Uvidíte, že nebudete litovat.
comments powered by Disqus