JBL Flip 2 -  překvapivě hlučný váleček

JBL Flip 2 - překvapivě hlučný váleček

Po pozitivní zkušenosti s JBL Charge – pořádně hlasitým Bluetooth reproduktorem, který kromě jiného dokáže také nabít váš mobil – se do našich rukou dostal jeho menší, elegantnější bratříček. Ten nabízí mírně vyšší výkon díky dvojici 40 mm reproduktorů a také ho můžete využít na telefonování. Přiznám se však, že srdci bližší mi zůstal JBL Charge, ale na pracovním stole bude Flip 2 nejen lépe vypadat, ale i dobře poslouží jako hlasité handsfree.
Nabijete ho pomocí dodávané, ale i jakékoliv běžné nabíječky s mikroUSB konektorem. Na jedno nabití nám Flip 2 nabídl jen 4 hodiny hlasité reprodukce hudby různých žánrů. Výrobce udává 5 hodin, kterých se dočkáte na asi 1/3 hlasitosti. Stále je to méně než polovina času, jaký jsme dosáhli s JBL Charge s 4 000 mAh baterií. Jenže nejen vybití, ale i nabití je v tomto případě rychlejší. A na Flip 2 se mi líbí i podrobnější indikátor stavu zabudované baterie.

JBL Flip 2

Flip 2 nabízí 2 000 mAh zabudovanou baterii a oproti předcházející generaci tu přibyla podpora NFC a o pár milimetrů narostly rozměry zařízení. Radost můžete mít z lepší reprodukce hloubek a reproduktor konečně nabijete pomocí univerzálního microUSB konektoru. To jsou významné změny, které by mě přesvědčili investovat víc peněz do nové generace..

JBL Flip 2

Obchod Vždy.cz prodává JBL Flip za 3 290 Kč. Upřímně, potěšila by mě spíše cena 2 800 Kč. Hlavně pokud JBL Charge se silnější integrovanou baterií s možností nabít si mobil kdekoliv v terénu koupíte ve stejném obchodě ve vybraných barvách už od 3 000 Kč.

Nepřehlédněte:
IFA 2015: JBL Trip
JBL Flip 2

Zdroj: fony.sk
comments powered by Disqus