JBL ukázalo čtyři produkty ze série Link s Google Asistant

JBL ukázalo čtyři produkty ze série Link s Google Asistant

Čtveřice produktů z dílny JBL má v sobě zabudovaný nejen Google Assistant, ale i Chromecast. Taková kombinace umožní i osamělým lidem popovídat si. Ale teď vážně, díky těmto dvěma nástrojům může uživatel vydávat pokyny, ptát se či přehrávat hudbu. Chromecast zase umožní bezdrátově přenášet hudební nebo video obsah z mobilu či tabletu.
O jaké produkty se jedná? Jde o soundbar JBL Link Bar, inteligentní reproduktor Link View s obrazovkou a dvojicí sluchátek JBL Everest 710GA a JBL Everest 110GA.

JBL Link

Soundbar Link Bar obsahuje tři HDMI vstupy a jeden výstup, všechny už plne kompatibilní se 4K videem. Zařízení samozřejmě nechybí Bluetooth a LAN konektor pro kabelový internet. Android TV je dalším zajímavým bonusem tohoto zařízení. Uživatel si k JBL Link Baru může přikoupit i subwoofer, ten ho vyjde na 300 liber.

JBL Link
Společnost JBL už Link Bar představila, ale doposud se nevědělo, kdy přijde do prodeje a za kolik. my teď už víme, že se začne prodávat až na jaře v roce 2019 za 350 liber.

Nepřehlédněte:
Recenze: JBL T450 a T450BT: Dvojčata na výběr
JBL Link

JBL Link View se už též ukázal začátkem roku na našich stránkách. Reproduktor dělá zajímavým právě  8-palcový dotykový HD display a 5 mpx přední kamera, díky níž mohou jeho majitelé uskutečňovat videohovory. Inteligentní reproduktor podporuje 24-bitový, 96 kHz streaming. Díky pasivnímu zářiči má hluboké a bohaté basy, které doplňují dvojici 10 wattových reproduktorů.

JBL Link

Link View má certifikát IPX4, což znamená, že je odolný i vůči stříkající vodě. Google Assistant a Chromecast zabezpečí hlasové ovládání, díky kterému můžete snadno zavolat přátelům či rodině, sledovat na obrazovce videa na YouTube nebo fotografie z dovolené. Prodávat se začne začátkem budoucího roku za 250 liber.

JBL Link

Bezdrátové náušní sluchátka JBL Everest 710 GA dokáží přehrávat hudbu až 25 hodin. Frekvenční charakteristiku mají od 10 Hz do 22 kHz, Bluetooth je tu ve verzi 4.1. Sluchátka se nabíjí pomocí microUSB konektoru a podporují rychlé nabíjení.

Koupit se dají už teď, k dispozici jsou dvě barevné varianty - černá a stříbrná. Jejich cena je stanovena na 230 liber.

Nepřehlédněte:
AKG N60NC získávají další vylepšení
JBL Link

Špuntová sluchátka JBL Everest 110 GA jsou typ in-ear. Tito drobci mají 8-hodinovou výdrž s podporou rychlonabíjení. Frekvenční charakteristiku mají od 10 Hz do 22 kHz. I tu je Bluetooth 4.1.

JBL Link

Prodávají se ve třech barvách (modrá, šedá a stříbrná) za 90 liber.
comments powered by Disqus