JBL Connect už dostupný

JBL Connect už dostupný

Už šťastní majitelé JBL Flip3 nebo JBL Xtreme ze série nových voděodolných reproduktorů si mohli na reproduktoru všimnout nic neříkajícího tlačítka. I v popisu produktu je tato technologie popsána jen jako nějaký ekosystém připojení více reproduktorů, ale stále to nic pořádně neříká. Navíc aplikace, která by to podporovala ještě nebyla v AppStore ani Google Play.
Před pár dny se tato aplikace už zjevila v obou zmiňovaných obchodech a hned si tak můžete udělat obrázek ,čím je technologie JBL Connect výjimečná. Možná víte, možná ne, omezení Bluetooth v mobilech znamená, že naráz můžete napárovat jen jedno aktivní zařízení. JBL Connect jde v tomto směru dál. Pokud máte reproduktory JBL Flip3 nebo JBL Xtreme, můžete si udělat bezdrátové plnohodnotné stereo. Dva reproduktory mezi sebou spárujete, identifikujete pravou a levou stranu a můžete i bezdrátově streamovat. Případně je můžete přepnout do párty módu a hrát na obou reproduktorech totéž z jednoho zařízení.

JBL Connect

Navíc Vám aplikace umožňuje upgradovat firmware v reproduktorech, pokud je dostupný, a pro snadnější identifikaci si můžete reproduktory i přejmenovat z defaultního výrobního nastavení. 

JBL Connect
Další výhodou této technologie je, že můžete takto párovat různé reproduktory s touto technologií. Tzn. že nemusíte mít 2x JBL Flip 3 nebo 2x JBL Xtreme, můžete je i kombinovat mezi sebou. Do budoucna firma JBL připravuje více produktů s touto technologií a možností napárovat takto naráz více reproduktorů. 
comments powered by Disqus