IFA 2015: JBL Pulse 2

IFA 2015: JBL Pulse 2

Už se to stáva pravidlem na výstavě IFA v Berlíně, že stánek Harman Group, kam kromě  jiného patří značky JBL, AKG, Harman/Kardon,... není dostupný široké veřejnosti, ale jen na pozvánky, které my, jako distributor pro Slovenskou a Českou republiku máme k dispozici. Takto Vám můžeme zprostředkovat i informace z tohoto stánku ohledně nových produktů.
Jeden z nových produktů, které jsou pod značkou JBL je multimediální reproduktor v inovované verzi s označením JBL Pulse 2. Jaké novinky přináší tento reproduktor? Tak jako v minulosti, i teď Vám zahraje s doprovodem světelné show (můžete si ji plně přizpůsobit Vašim požadavkům), kterou pohání zabudovaná 6000mAh nabíjecí baterie.

JBL Pulse 2

Pomocí aplikace si můžete připojit naráz až 3 zařízení pro Bluetooth streamování hudby, příp. využít funkci JBL Connect. Novinkou je voděodolnost jako u letos uvedených produktů: JBL Xtreme, JBL Charge 2+, JBL Clip+ či JBL Flip 3 a funkce JBL Prism. Pod JBL Prism byste měli vidět senzor, který snímá vámi požadovanou barvu z okolí a oživí ji. Uvidíme v reálu, jak to bude fungovat :)

JBL Pulse 2

Ještě doplníme technické parametry:
- Bluetooth verze 4.1
- Měniče o velikosti 2x45mm
- Výstup: 2x 8W
- Frekvenční rozsah: 85Hz - 20kHz
- Nabíjení baterie: do 5 hodin
- Doba přehrávání na baterii: přibližně 10 hodin
- Rozměry: 84.2 x 194.4 x 84.2mm
- Hmotnost: 775g

Nepřehlédněte:
Vodě odolné JBL kvarteto se špičkovým zvukem
JBL Pulse 2

comments powered by Disqus