Být přenosný se teď nosí

Být přenosný se teď nosí

Hledáte něco malé, skladné a výkonné? JBL Xtreme je ta správná volba! Je to nepřekonatelný přenosný Bluetooth reproduktor, který bez námahy poskytuje ohromující, výkonný stereo zvuk, který nezradí. Pyšní se dobíjecí baterií, jejíž výdrž je až 15 hodin. Tento reproduktor jednoduše zachová vaši hudbu a vaše zařízení (má dva USB porty pro nabíjení externích zařízení) v činnosti tak dlouho, jak tojen budete potřebovat a přinese vzrušení všude tam, kde ho budete potřebovat – ať už je to doma nebo venku, na večírku u bazénu nebo při grilování na terase.

Co se ale nám na něm líbí úplně najvíc? Jeho textilní design odolný vůči postříkání, který je k dispozici v černém, modrém nebo červeném provedení. S tímto zařízením se nemusíte bát ani šumů a ruchů, které by mohly ničit váš zážitek z telefonování, protože Xtreme je vybavené reproduktorem potlačujícím šum a ozvěny, díky čemuž můžete uskutečnit čisté konferenční hovory. Možnost připojení JBL Connect, která dokáže bezdrátově spojit vícero JBL Connect vybavených reproduktorů dohromady na posílení zážitku z poslouchání, je už jen třešníčka na dortu. Tento oválný zázrak je dostupný za 7 530 Kč.

JBL Xtreme byl oceněn sdružením novinářů EISA jako nejlepší evropský přenosný reproduktor 2015/16

JBL Xtreme Flip3

JBL Flip 3
Pokud vám něco říká FLIP II, tak je načase poznat jeho „mladšího bráchu“. Flip 3 od společnosti JBL je další generací oceněné série Flip. Jde o komplexní přenosný Bluetooth reproduktor, který přináší překvapivě výkonný, místnost zaplňující stereo zvuk kdekoliv. V porovnání s Flip 2 má vyšší výkon (2x8W), delší výdrž baterie, díky které si oblíbenou hudbu můžete pouštět 8 až 10 hodin a vylepšený design s pasivními zářiči na boku. Flip 3 je díky sportovně odolným materiálům odolný vůči postříkání vodou a můžete ho mít v v 8 zářivých barevných provedeních. Flip 3 je společník do každého počasí. Potřebujete uskutečnit konferenční hovor? Tento reproduktor vám v tom vůbec nebrání. Potlačí šum a ozvěny, díky čemuž jsou hovory čisté a srozumitelné. A pokud vám to nestačí, na posílení zážitku z poslouchání můžete využít připojení JBL Connect, které dokáže bezdrátově spojit vícero JBL Connect vybavených reproduktorů dohromady. Barevný společník do různých aspektů života vás vyjde na 3 480 Kč.
comments powered by Disqus