Léto zní, ať jste kdekoliv

Léto zní, ať jste kdekoliv

Jaro je konečně tu, což znamená, že léto je hned za rohem. Ať už cestujete s rodinou, užíváte si na hudebním festivalu nebo jen tak vyrážíte s přáteli, JBL má skvělou škálu audio zařízení na cesty pro fanoušky hudby, kteří vyhledávají skvělý zvuk, ať jsou kdekoliv.
JBL CHARGE: Ideální společník na festival a kempování
     Doplňte playlist na párty na svém smartphonu, tabletu nebo MP3 přehrávači a bezdrátově přehrávejte hudbu pomocí  Bluetooth s neuvěřitelně hlasitým audio a basy JBL Charge. Zabudovaná dobíjecí baterie (s přehrávacím časem delším jak 12 hodin) zajistí, že budete moci pokračovat, i když hlavní pódium vyhlásí večerku.

     A co víc, JBL Charge slouží taky jako přenosný nabíjecí dock pro váš tablet nebo smartphone a vrátí život vaší baterii během nabitého víkendového festivalu.

Načítám video ...

JBL PULSE: Perfektní na dokreslení atmosféry při večerním grilování

     JBL Pulse zajistí, že vaše muzika bude nejen slyšet, ale i vidět. Kombinuje hlasitý JBL zvuk s pozoruhodnými, programovatelnými LED světelnými show v přenosném reproduktoru. O tomhle produktu se bude mluvit, když se váš odpolední barbecue přehoupne do večera.

Nepřehlédněte:
JBL Flip 2 - překvapivě hlučný váleček
     JBL Pulse spustí vaši muziku z jakhokoliv přenosného zařízení pomocí  Bluetooth, povznese zážitek díky výběru naprogramovaných nebo přizpůsobených světelných motivů.

Načítám video ...


JBL MICRO WIRELESS: Velikost akorát do příručního zavazadla
     Tento zázrak akorát do ruky vám umožní strávit opravdu bezdrátové léto. Dostupný v mnoha barvách včetně energické zelené (na obrázku). JBL Micro Wireless je elegantní, lehký bluetooth podporující reproduktor, který přenáší pořádný zvuk z přenostných audio přehrávačů

     Perfektní do příručního zavazadla nebo pro dny, kdy chcete mít hudbu na cestách po ruce. Tohle je zařízení po kterém sáhnete. Bude ladit k zelené trávě nebo palmovému listu a pořádně umocní váš letní soundtrack.

Nepřehlédněte:
Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014
Načítám video ...
JBL FLIP II: Pro začátek spontánní party
     Spusťte hudbu, ať jste kdekoliv prostým stisknutím tlačítka. Tento oceňovaný přenosný bezdrátový reproduktor promění každou situaci ve spontánní mejdan přehráváním muziky přímo z mobilu, který podporuje Bluetooth.

     Udržujte své přátele v obraze s pomocí hluku a echa tlumící technologie JBL Flip II, která změní reproduktor v hands-free mobil a která udělá z každé schůzky mejdan.

Načítám video ...
comments powered by Disqus