Tipy na letní pohodu

Tipy na letní pohodu

Polovina léta je za námi a některým pesimistům by snad mohly proběhnout hlavou myšlenky, že tímto vlastně bude končit i nejlepší období na dovolenou či pro řádný odpočinek. Ale my, jako správní optimisté, vidíme sklenici z poloviny plnou a ne prázdnou! Jeden celý letní měsíc nás stále ještě čeká a proto je potřeba si jej co nejvíce užít. Užívejte léto s námi a dovolte nám potěšit Vás a zpříjemnit Vám závěr léta některými z našich produktů.
O tom jak si správně užít dovolenou má každý trochu jinou představu. Cestování, sport, relaxace u vody anebo pořádná zahradní párty. Všichni si to umíme představit. Rozlehlá zahrada, spousta přátel, sluníčko svítí, zábava v plném proudu a přichází čas něčím se občerstvit.

V takovém horku přichází většinou na řadu jako první žízeň. Voda, limonáda nebo dobře vychlazené pivo jistě poslouží, ale co takhle potěšit přátele ledovým koktejlem? Správně ledový do parného dne, zdravý a plný ovoce, které k létu neodmyslitelně patří. A co příprava? S tím rádi pomůžeme my. Vyberte si z naší nabídky přístrojů, z které můžeme vybrat a doporučit například Russell Hobbs Kitchen Collection Mix & Go. Rychlá příprava čerstvého smoothie zaručena. Nejen, že jeho čepele snadno rozdrtí i led, ale nemusíte si dělat starosti ani s následným umýváním. Jednoduše jej naskládáte do myčky.

Russell Hobbs Kitchen Collection Mix & Go

A co až návštěva dostane hlad? Takové maso či zelenina na grilu provoní celou zahradu a přiláká ke stolu i největší vybíravce. Opět Vás rádi zveme k výběru nějakého grilu z naší nabídky a představíme zde například Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka. Je vhodný právě pro větší společnost. Proč? Můžete na něm připravit až deset porcí potravin. 4 porce na grilu a 6 na plotničce. Můžete tedy grilovat i opékat zároveň.

Nepřehlédněte:
JBL Flip 2 - překvapivě hlučný váleček
Russell Hobbs Entertaining gril

A nyní, když je návštěva příjemně naladěna díky dobrému jídlu a pití, je načase pořádně rozproudit zábavu! Pozvěte si na pomoc hudbu. Rozezvučte zahradu například za pomoci malého, skladného, ale výkonného repráčku JBL Flip II. Tenhle stylový společník je dostupný v několika barvách, které vystihnou váš styl. A díky své skladnosti a praktickému pouzdru v základním balení nebudete mít problém oživit ani párty u kamarádů.

JBL Flip 2

A to nejlepší na konec! První dva zmíněné produkty jsou nyní v akci a ten třetí? Ten je na tom ještě lépe! Můžete ho u nás vyhrát v soutěži probíhající do konce srpna! Více informací o soutěži hledejte na našem facebooku.
comments powered by Disqus