Nabijte své přístroje kdekoli - třeba uprostřed divoké přírody

Nabijte své přístroje kdekoli - třeba uprostřed divoké přírody

     Ať už plánujete cestu do české přírody nebo dovolenou v zahraničí, patrně budete občas potřebovat  pokrýt nabíjení vícero zařízení. Pokud si myslíte, že budete mít vždy po ruce elektrickou zásuvku, asi nemáte moc co řešit, ale co když se ocitnete bez ní? Jak pak nabijete svůj fotoaparát, GPS nebo mobilní telefon? Řešením může být praktická nabíječka Varta Alkaline Powerpack. Co umí?
     Nabíječka Varta Alkaline Powerpack používá jako zdroj energie 4 tužkové baterie, ze kterých může prostřednictvím USB portu nabít nejrůznější zařízení. Jelikož jsou běžné tužkové baterie snadno dostupné ve všech zemích, jedná se o velice praktický zdroj energie, který vás učiní nezávislými na elektrické síti.

     Vzhledem k rozměrům tohoto typu baterií si jich můžete vzít i větší zásobu a vytvořit si tak dostatečnou energetickou rezervu i pro delší pobyt mimo civilizaci. A pokud využijete některou z výhodných nabídek prodejců, toto řešení se nemusí ani nijak nepříjemně prodražit.

Varta Alkaline Powerpack
Co umí Nabíječka Varta Alkaline Powerpack
     Jak už tedy bylo řečeno: Do nabíječky vložíte tužkové (AA) baterie a můžete nabíjet připojené zařízení. O stavu vložených baterií informují tři zelené stavové diody.

Nepřehlédněte:
Recenze Varta Alkaline Powerpack: nabijte iPhone z klasických tužkových baterek
     Součástí balení je samotná nabíječka, kvalitní 4x Varta AA High Energy a adaptéry na Apple (30 Pin konektor), microUSB a miniUSB. Použití je ovšem díky osazení klasického USB konektoru prakticky neomezené. V případě využití originálního datového kabelu podle výrobce bezproblému nabijete i iPhone 5.
comments powered by Disqus