Na jeden záběr: záložní zdroje Varta a PQI

Na jeden záběr: záložní zdroje Varta a PQI

     Nejednoho uživatele smartphonu trápí slabá výdrž baterie na jedno nabití. Napájecí baterie dodá vašemu zařízení "šťávu" právě tehdy, když to bude potřeba. Prodloužit životnost vašemu smartphonu dokáží například záložní zdroje značky Varta, které jsou sympatické malými rozměry, takže jsou vhodné na každodenní nošení v kabelce nebo batohu, kde budou čekat na svoji příležitost.
     Pro nízkou kapacitu však poslouží hlavně na řešení krizové situace, když si potřebujete nutně zavolat nebo poslat SMS-ku a máte vybitý mobil. Tehdy vám dobití o několik procent bude určitě stačit. Výhodou je, že při jejich použití nepotřebujete žádné kabely, stačí připojit a nabíjet.

     Recenzi produktu Varta Powerpack 57916, který nabízí nejen microUSB, ale i 30-pinový konektor, takže s ním nabijete i starší iPhone, jsme vám přinesli začátkem prosince minulého roku.

Varta Powerpack mini 57916
     Kromě tohoto nejslabšího 500 mAh modelu (s reálně využitelnou kapacitou přibližně 300 mAh) jsme se podívali i na externí zdroj s vyměnitelnými tužkovými bateriemi a malý model, se kterým si dobijete mobil o asi 800 mAh.

Načítám video ...

Ve druhém videu jsme si představili dva záložní zdroje značky PQI s dostatečnou kapacitou na to, aby stačily na více než jedno dobití. Poslouží na cestách nebo všude tam, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce. V přírodě, na chatě nebo na letním festivalu. Nevýhodou je počáteční investice několik desítek eur.

Nepřehlédněte:
Co jsou powerbanky a jak je využít a správně nakoupit?
Načítám video ...
comments powered by Disqus