Víkendový test odolnosti

Víkendový test odolnosti

Máte už plán na nejbližší víkend? Co takhle zažít trochu adrenalinu, vybouřit si zlost z celého týdne na svítidlech Varta? My jsme to tak udělali. Ještě minulý rok nám poskytl výrobce Varta ze svého  skladu pár vzorků svítidel série Indestructible. Vydali jsme se na okraj města, abychom mohli zkusit naše naplánované zkoušky odolnosti. O tom, že test proběhl více než úspěšně, se můžete přesvědčit na fotografiích a video ukázkách.
     Určitě mnozí postřehli reklamu i na našich stránkach, jako přejíždí auto přes svítilnu. To není ale žádný extra test. Toto vydrží kdejaká baterka, která není z plastu. Přeci jen je guma více poddajná než kov. Tak jsme to trochu protáhli do extrému.

Jak vidíte, vzali jsme si na tuto zkoušku trochu větší auto s pořádným výkonem a položili baterku před zadní kolo Jak sami vidíte, začíná testování. Na vedlejší fotce si můžete všimnout, že jsme pořádně sešlápli plynový pedál
Varta extrémny test Varta extrémny test Varta extrémny test Varta extrémny test
Baterie uletěla pořádných 10m S drobnou vadou na gumovém prstenci baterie stále svítí a funguje bez problémů
Varta extrémny test Varta extrémny test Varta extrémny test

Druhé kolo
Když už byla svítilna načatá a funkční, tak jsme si řekli, že to dáme ještě jednou "Gumujeme" intenzivněji Projavilo se to i na ješte delším dopadu
Varta extrémny test Varta extrémny test Varta extrémny test Varta extrémny test
Gumový prstenec začíná mít dost Nejprve nechtěla svítit, ale když jsme ji promluvili do duše, tak se vzpamatovala Na asfaltu kromě typického gumování zůstaly i rýhy po svítidle. Ale funguje :)
Varta extrémny test Varta extrémny test Varta extrémny test

Ještě Vám přinášíme zpomalené záběry z testování


Načítám video ...

Zahřívací kolo jsme měli za sebou. Pro jistotu upozorňujeme, že následující test nezkoušejte doma a děleje jen pod odborným dohledem. Ano, vzali jsme si na to brokovnici. A jak dopadne brokovnice vs. Varta?

Nepřehlédněte:
Varta indestructible – nerozbitná baterka nejen na cesty
Načítám video ...

A toto jsme našli na internetu, jak můžete sami testovat.

Načítám video ...

Tak si vezměte nebo zakupte svítidla (najdete je dole pod článkem) a dejte průchod svému nahromaděnému hněvu. A my Vás ješte odměníme. Více informací k soutěži najdete  ZDE.
comments powered by Disqus