Nezapomeňte si na dovolenou!

Nezapomeňte si na dovolenou!

     Za necelý měsíc jsou tu školní prázdniny a s nimi jsou spojené i letní dovolené. My se už začínáme dívat, kam tento rok vyrazíme a s kolegy si děláme rozpisy termínů dovolené tak, aby Vám měl vždy kdo poradit, zařídit objednávku a odevzdat zboží. A jak jsme i my různorodá společnost, tak i naše dovolené jsou u každého jiné. Někteří jdou lenošit k moři, někdo vyrazí na motorce cestovat, jiní zase tráví prázdniny s dětmi a někdo zase tráví dovolenou až extrémně nebezpečně. A protože jsme jako společnost na trhu už 20 let, a máme bohaté zkušenosti s našimi výrobky, tak jsme pro Vás jako zákazníky sepsali tipy, co byste si měli s sebou sbalit na dovolenou.
GPS navigace
TomTom Start 20     Navigací se u nás protočilo několik. Byli jsme distributory zn. Navigon, jistý čas jsme prodávali i Mio, Garmin je zase zabudovaný v našich multimediálních jednotkách Kenwood, ale nikdy nedáme dopustit na TomTom. Množství převratných technologií a přitom jednoduchá a nejnověji i s doživotními aktualizacemi. Na cestu Vám proto doporučujeme tuto značku. A která je nejvhodnější? Nám vyšel právě model TomTom Start 20 Europe LifeTime. Základní model s dostatečně velkou obrazovkou, mapami celé Evropy a doživotní aktualizací. Tato navigace Vás spolehlivě dovede do jakékoliv destinace. Navíc pro motorkáře je tu speciální model TomTom Rider EU LifeTime.
Laserová depilácia
Laserová depilace
     Kolegyně se chystá k mořu, a protože v bikinách (možná i bez :)) chce vypadat dobře už teď začala po zimě s totální depilací celého těla. A aby to nemusela řešit i přes dovolenou, tak sáhla po trvalejší epilaci. Minulý rok testovala IPL depilaci od Remington, jenže tentokrát zkouší rovnou laserovou epilaci. Laserová epilace má dlouhodobější účinky a způsobuje trvalé snížení ochlupení. Výsledek ale budeme vidět až po dovolené, ale po zkušenostech s IPL, je přesvědčená že to bude fungovat. To dokazují i testy z Anglie. Chcete-li tedy ještě trvalejší epilaci než s IPL, sáhněte po laseru. Např. model: Rio Beauty Scanning x60 Laser LAHC5.

Je nutné dodržovat pitný režim
     Ať jdete kamkoliv, hlavně v létě je dobré dodržovat pitný režim. Toto Vám efektivně zabezpečí filtrační lahve Bobble. Jakmile jsme je začali nabízet, skoro jsme neměli co prodávat, protože se na ně nahrnuli zaměstanci. Lahve jsou dostupné ve třech velikostech a v různych barvách. Takže opravdu si najde každý tu svou. Jejich výhoda spočívá v tom, že si nemusíte brát s sebou žádné minerálky. Stačí Vám samotná lahev s filtrem. Samotní filtr je uhlíkový, takže zachytí nečistoty, zredukuje chlor ale i zápach. A životnost filtru? 150 litrů. Takto by Vám měl filtr vydržet přibližně dva měsíce.
Bobble
Stálý přísun energie
     V dnešní době je jeden problém. Všechny "hračky", které si bereme nebo máme neustále s sebou, vyžadují elektrickou energii. Minimálně fotoaparát a telefon si bere s sebou na dovolenou každý. A pro děti jsou to různé herní přenosné konzole jako PSP, Wii, ... Jako distributor zn. Varta si umíme pro naše ale i Vaše potřeby zabezpečit jakýkolivek rozměr potřebných baterií. Od neuvěřitelného množství knoflíkových baterií až po klasické baterie v několika variantách (podle zaměření). Samozřejmě, ne všechny zařízení mají vyměnitelné baterie, ale ty jejich jsou vestavěné. Tady máme zase v nabídce klasické nabíječky s USB výstupem (dnes už skoro standard, že všechno se nabíjí přes USB) a nabíječky s různorodou konektorovou výbavou. No a pokud jdete úplně pryč z civilizace, určitě se Vám hodí náhradní zásobníky energie jako Varta V-MAN Plug Set. A pro majitele Apple produktů tu máme extra tip. Jen za 299 Kč můžete mít zdroj energie neustále s sebou. Ať už pro iPhone, iPad nebo iPod. Za tuto cenu není co řešit :). Nedá nám nevzpomenout zaujímavou alternativu. Podívejte se na JBL Charge.
microSD TDK
Fotek není nikdy dost
     Osobně, když jsem šel na dovolenou na 10 a více dní, tak mi nikdy paměťová karta nepostačovala. A brát si s sebou na dovolenou notebook? Ne! Tento rok jsem se rozhodl, že si minimálně jednu nebo dvě karty dokoupím. Dnes drtivá většina fotoaparátů je na SD karty. Ale raději koupím microSD kartu. Ke každé takovéto kartě je totiž dodávaný i adaptér. Takto můžete mít přímo jednu kartu v telefone a v případě nouze ji použít do fotoaparátu. A i po dovolené víc využijete tuto paměťovou kartu. Pokud se už tedy rozhodujete zakoupit SD kartu, sáhněte raději po microSD variantě s adaptérem.

Aktivní/extrémní dovolená
     Já osobně nesnáším dovolené, kde jen někde ležím nebo jednoduše oddychuju. Moje dovolená bude víc než aktivní, a určitě budu po dovolené potřebovat ještě další dva dny na zregenerování :). Moje dovolená bude spočívat v túrach, návštevách nekomerčních jeskyní, splavů a lezení. Už minulý rok jsem si zabezpečil nezničitelnou baterii od Varty. Její výhoda spočívá kromě primárního zaměření (svícení) i v tom, že je opravdu nezničitelná. Zatloukání kolíků stanu do země jí nedělá žádný problém, tak jako utopení v nějaké řece. Několik extrémních pádů ze skály už také zažila. Určitě si ji nebudu znova kupovat, když stále slouží s jen povrchovými škrábanci, ale doporučuju každému.

Nepřehlédněte:
Je dTest opravdu objektivní?
Načítám video ...

     Pro aktivní sportovce zase doporučujeme sportovní hodinky TomTom Nike+ Sportswatch GPS. Zmeříte si rychlost, uběhnutou vzdálenost, spálené kalorie a mnoho dalších údajů. Navíc spolu s Nike si můžete pomocí sportování zahrát hru, která Vás bude nutit stále víc a víc sportovat.

Zpříjemnění cesty
     Na závěr těchto typů, pokud cestujete jako spolujezdec v autě nebo se přesouváte jiným dopravním prostředkem, když se budete nudit po cestě, vyberte si svůj přehrávač a vychutnejte si oblíbený film nebo hudbu. K tomu Vám pomohou určitě sluchátka. Nabízíme je v různych barvách, velikostech a kvalitě. Určitě si vyberete z více než 180 druhů.

Extra tipy
KeepCup Remington S6600 Status 157501 Salter 9500BKDCTM MediaTech MT5504
Káva nebo čaj v termohrnku kamkoliv s sebou Stále pěkná
Vyžehlit vlasy nebo natočit, není problém
Uchovejte si potraviny déle čerstvé Odvažte si zavazadla před odletem Tablet jako navigace. Jen si ji stačí upevnit na sklo.
comments powered by Disqus