Káva a těhotenství?

Káva a těhotenství?

Jde to vůbec dohromady? Ze všech stran slyšíme, že těhotné bychom neměly pít kávu! Ale konečně jsem objevila kávu, která i přesto, že je bez kofeinu, chutná a voní jako pravá káva! Bezkofeinových náhrad kávy jsem vyzkoušela neuvěřitelně mnoho, některé jsem zvládla vypít i dvakrát, některé mi stačilo ochutnat a už nikdy více. Čí je teda káva Ebenica Mammie výjimečná?
Je to možná proto, že tato káva není jen okrajový produkt širokého portfolia výrobce. Že nejde o velkoprodukci zahraničních dodavatelů. Že z ní doopravdy cítím, že je s láskou vyrobená pro nás, kteří z nějakého důvodu upřednostňujeme kávu bez kofeinu.

     Ať už těhotné nebo kojící ženy, nebo lidé, kteří si rádi dopřejí kávu po obědě a kofein jim večer nedovolí usnout, nebo velcí milovníci se sedmi šálky denně. A tak jsem o ní začala hledat více informací. Překvapilo mě, že je pražená na Slovensku. Tím, že nejde o velkovýrobu, je proces výroby pečlivě hlídaný a to zajišťuje mimořádnou kvalitu. A dokonce se tato káva prodává i v lékárnách, což mi též dodává záruku nejvyšší kvality. Jde o produkt z řady káv EBENICA COFFEE, kde další 3 kávy získaly renomované celosvětové ocenění a jsou v  TOP 10 nejlepších káv v Evropě. Kofeinu je zbavená šetrně pomocí přírodních látek, takže ne chemicky. A dá se koupit mletá i zrnková! Tohle všechno mě utvrdilo v tom, že se moje chuťové buňky nemýlily a tak ji kupuji nejen do naší domácnosti, ale i jako ten nej dárek těhotným kamarádkám.
comments powered by Disqus