Otázky a odpovědi o nové technologii elos

Otázky a odpovědi o nové technologii elos

     Technologie elos je úplnou novinkou v oblasti epilace a my máme již v nabídce přístroj Homedics me my elos plus, který tuto technologii přináší pro domácí použití. Jedná se o kombinaci IPL a radiofrekvenčních vln. V tomto článku Vám uvádíme přehledný souhrn otázek a odpovědí, které by Vás o této technologii i samotném přístroji me my elos mohly zajímat.
Co je to me a co je to my elos?
     me je přístroj, zatímco elos je označení použité technologie. Výrobce používá jméno me my elos (nebo me elos či elos me) pro popis přístroje a technologie.

Kdo je výrobcem me elos?
     Vyvinuta společností Syneron Medical, světovým lídrem mezi profesionálními estetickými přístroji, a vydána firmou HoMedics, tato revoluční technologie je nyní dostupná v komfortu Vašeho domova za zlomek ceny profesionálního ošetření. S více než 3 miliony ročně provedeného profesionálního elos odstraňování chloupků,  elos  je více než klinicky otestováno. Je lékařsky osvědčeno.  

Čím se me my elos liší od ostatních epilátorů?
     Nová generace v oblasti odstraňování ochlupení je konečně tu… Po laseru IPL je tu technologie elos.

Nepřehlédněte:
Přichází revoluce v epilaci – rychlost, kvalita a pohodlí – to je, oč tu běží
me elos je lepší ze tří hlavních důvodů:
1- Dvojitá akce: me nabízí příslušenství epilátoru a holicího strojku pro dvojité odstraňování chloupků jediným přístrojem. Zatímco trvalé odstraňuje vaše ochlupení pomocí elos, příslušenství me jej odstraní okamžitě. me my elos je jediný přístroj, který nevyžaduje žádnou přípravu, žádné před-holení nebo gel!

2- Nejen IPL, ale IPL + RF: elos technologie je na trhu pro domácí použití úplně nová. Kombinuje IPL a bi-polární radiofrekvenci. Radiofrekvenční energie se dostává do předehřátého folikulu (ošetřeného IPL), zatímco jej dále zahřívá a ošetřuje, čímž potlačuje znovuobnovení růstu ochlupení. elos prostupuje do dermisu pokožky hlouběji než ipl nebo laser, proto tedy vyřazuje z funkčnosti vlasový folikul. Odstraňovač ochlupení me, používající technologii my elos, umožňuje ošetření všech typů pokožky (kromě obličeje, kde jsou to typy 1 až 4, což nezahrnuje velmi tmavě hnědou a černou pleť) a lepší krátkodobé i dlouhodobé výsledky! Elos není vhodný pro používání na mužské vousy (tedy na obličeji, jinak na mužské ochlupení ano).

3- Konečně přístroj, který můžete používat na blond, zrzavé nebo šedé vlasy:

     Ano! Jediné zařízení, které ošetří i tyto barvy vlasů! Pokud máte od přírody blond, ryšavé nebo šedé vlasy, pro dosažení maximální efektivity doporučujeme použít me s nástavcem epilátoru (prodávaný odděleně). Nepoužívejte epilační nástavec na obličej.

Nepřehlédněte:
Kolik stojí provoz čističky vzduchu? Denně méně než polovinu jablka!
Co je elos a čím je lepší než IPL nebo laser?
     elos je technologie, kterou používá me. elos poskytuje vyšší úroveň efektivity, vysokou úroveň bezpečnosti a uživatelského komfortu, stejně jako kratší čas ošetřování pokožky oproti IPL a laseru. Na druhou stranu, epilátor me se od jiných liší. Nejen pracuje na dlouhodobém odstraňování chloupků, ale odstraňuje je také okamžitě! Je to první přístroj na trhu, který přináší tento fantastický a unikátní benefit.

Jak odstraňuje me my elos ochlupení okamžitě během ošetřování?
     K přístroji me my elos je totiž možné dokoupit 2 příslušenství: holicí strojek a epilátor, podle toho, který je podle vás vhodnější. Tím, že me proniká povrchem těla, vlas může být odstraněn přímo v moment ošetřovení. Žádné další přístroje na odstraňování ochlupení nenabízejí tento unikátní benefit. Přímo naopak, jiné přístroje po Vás vyžadují, abyste NEODSTRAŇOVALI chloupky od kořínků mezi jednotlivými epilacemi. To bývá velký problém pro mnoho lidí zvyklých na voskování, vytrhávání pinzetou nebo epilaci pro zajištění hladké pokožky s déletrvajícím účinkem, než má holení.

Může se me používat na blond, zrzavé nebo šedé vlasy?
     Ano! Pokud máte světlé blond, zrzavé nebo šedé vlasy, jiné technologie odstraňování ochlupení nejsou efektivní. Nicméně s me je nyní dlouhodobé odstranění chloupků jednoduché. Použitím volitelného epilátorového příslušenství (prodáváno samostatně) si můžete užívat stejných benefitů jako ostatní uživatelé. Epilátor vytrhává vlasy a vytváří na folikulech mikroskopická poškození tvoříc cíl pulzů elos, které aktivně ošetří buňky tak, aby předešly budoucímu obnovení růstu.

     Důležitá poznámka: Pokud máte jeden z těchto specifických vlasových typů a nepoužíváte toto příslušenství epilátor, efektivita technologie elos se výrazně sníží a bude třeba vyšší počet ošetření pleti.

Nepřehlédněte:
Otázky a odpovědi k AirFree čističkám vzduchu
Mám se vyhýbat odstraňováním ochlupení, která odstraňují chlupy z kořínků mezi jednotlivými použitími me?
     Ne. Na druhou stranu, s me my elos můžete používat i volbu epilátoru, pokud si to budete přát. Toto by mělo být použito simultánně během ošetřování ochlupení zářivkou elos.

     Ihned následujíc ošetření, vaše kůže bude hladká a bez chloupků (doporučujeme příslušenství epilátor nebo holicí strojek pro okamžité výsledky bez nutnosti jakékoliv přípravy).

Jak často bych měla používat odstraňovač me my elos?
     Jednou týdně po dobu 7 týdnů. Poté je péči třeba opakovat, pokud to považujete za vhodné.

Kdy mohu očekávat, že uvidím výsledky používání me elos?
     Pro zajištění dlouhodobého odstranění ochlupení (89% konečná redukce vlasů po 7 použitích) musíte dodržovat instrukce ohledně 7 ošetření v intervalech 1 týdne. Někdy může být potřeba víc než 7 ošetření v závislosti na každé jednotlivé osobě. Po prvních 7 ošetřeních můžete ošetřovat vyžadovanou oblast, jen pokud se objeví chloupky podle doporučených časů ošetření. Jak budete pokračovat – zaznamenáte delší a delší intervaly mezi těmito použitími. To je ona postupná a kumulativní redukce růstu chloupků. Když chloupky opět rostou mezi použitími, bude jich méně a budou slabší, světlejší a pomaleji porostou.

Elos používanie Elos používanie Elos používanie


Co, když nemohu ošetřit prvních 7 týdnů svoji pleť přesně po týdnu, jak je doporučeno?
     Je vysoce důležité dodržovat doporučenou frekvenci. Pokud je používán přístroj mimo doporučenou periodicitu, výsledky se mohou lišit. Pokud budou mezi ošetřeními větší rozestupy, zkuste se vrátit k týdennímu intervalu, co nejdřív to půjde. Jakmile je omezena obnova růstu ochlupení, používejte me podle potřeby.

Používal jsem me elos minulý týden a stále vidím ochlupení… jak se to mohlo stát?
     To se může občas stát, protože chloupky mohou růst až dva týdny po posledním ošetření, tím, že je vlasový kanálek vymýcen z kůže. Budete překvapeni, až uvidíte, že chloupky vlastně přirozeně opadají. Dalším důvodem může být, že elos nebyl použit na všechny oblasti a proto nebyla celá oblast ošetřena tak, jak by měla. Pamatujte, že je třeba vždy ošetřovat všechny oblasti podle doporučení. Prosím, čtěte pozorně uživatelskou příručku. Ne všechny vlasové folikuly v oblasti pokožky ošetřované elos pulzy mohou být úspěšně zničeny, protože jsou citlivé na tepelné poškození jen ve specifické fázi svého životního cyklu.

Je elos me bezpečný?
     Ošetření s me je bezpečné pro domácí použití tak, jako bylo prokázáno během let zkoušení. Technologie elos je kombinací rf (rádiofrekvence) a ipl (intenzivní pulzní světlo). Používáním mírných pulzů těchto dvou energií umožňuje lepší výsledky s nejvyšší úrovní bezpečnosti a komfortu. Budete schopni se ihned po ošetření vrátit k běžným činnostem.

     Vyvinuto Syneron Medical, světovým lídrem mezi profesionálními estetickými přístroji, a vydáno firmou HoMedics, tato revoluční technologie je nyní dostupná v komfortu Vašeho domova za zlomek ceny profesionální péče. S více než 3 miliony profesionálních odstranění chloupků, elos je více než klinicky otestován, je lékařsky potvrzen.

Mohu používat me elos kdekoliv na mém těle?
     Ano, můžete používat me epilátor kdekoliv pod krkem a pro některé typy pokožky (odstíny I až IV.) také na obličeji. Typicky bývá používán na odstranění ochlupení na pažích, nohách, podpaží, linii bikini, hrudi, bříšku a zádech. Pamatujte, že je důležité číst uživatelskou příručku před použitím me. Není vhodné používat me na vousy na tvářích a obličeji.

Jak si vybrat tu správnou úroveň elos?
     Prosím, zkontrolujte si uživatelskou příručku a referenční příručku. Pokud se po ošetření cítíte nepohodlně, snižte úroveň elos.

Je me vhodné také pro muže?
Ano! me elos je vyvinuto pro bezpečné a efektivní použití pro muže i ženy. Pro muže, prosém nepoužívejte na obličej, pouze na tělo.

Jak poznám, zda je pro můj typ pleti me elos vhodný?
     Dosud byly na trhu dostupné odstraňovače vhodné jen pro typy pokožky 1 až 4. S Unikátní a novou technologií elos mohou být bezpečně ošetřeny VŠECHNY typy pokožky a nejširší spektrum barvy chlupů.

Elos typ pokožky
Bolí ošetření s me my elos ?
     Pokud používáte úroveň elos odpovídající Vašemu odstínu pletu a řídíte se instrukcemi, tak by použití me nemělo být bolestivé. Začněte s nejnižší úrovní a postupně přidávejte. Někdy můžete pociťovat ohřátí nebo lechtání. Abyste si na elos energii zvykli, doporučujeme Vám, udělat testy světla použitím nejnižší úrovně elos na jakékoliv části Vašeho těla. Jakmile se cítíte pohodlně, můžete zvýšit nastavení intenzity. Nezůstávejte ovšem během ošetřování mířit přístrojem do jediného místa. To by mohlo způsobit kumulaci tepla mířícího na toto místo, což by mohlo vést k popáleninám. Nepoužívejte me na tetování nebo permanentní makeup.

     Přidáním příslušenství epilátor k Vašemu odstraňovači chloupků me může mít za následek mírný efekt pichlavé bolesti podobné ostatním epilátorům na trhu.

Jak funguje odstranění chloupků s me elos?
     Když je elos pulz vypuštěný me zachycen pokožkou, výběrově zaměřuje vlasový folikul. Pokud je energie, která zasáhla folikul, dostatečně vysoká, dlouhodobě poškodí folikul vlasu a tak tento konkrétní folikul již nebude schopen zajistit růst chlupu. Ne všechny vlasové folikuly v oblasti pokožky ošetřené pulzy elos se hned úspěšně poškodí, protože jsou citlivé na teplo jen v určitých fázích svého životního cyklu.

Co přesně je trvalé odstranění ochlupení a jak ho technologie elos dosáhne?
     Trvalé odstranění chloupků nastává, když je vlasový folikul tepelně poškozen a není schopen produkovat chlupy. Protože na lidském těle jsou miliony folikulů, z nichž mohou potenciálně růst chloupky a protože značná část z nich není v jeden moment ve správné části životního cyklu, není realistické očekávat, že každý jeden folikul v ošetřované oblasti bude deaktivován. Navíc, mnoho kožních folikulů neprodukuje ochlupení viditelné na povrchu těla. Tyto folikuly mají mnohem menší citlivost na tepelné poškození, takže i když jsou vystaveny pulzům elos, nebudou deaktivovány. Tyto folikuly mají potenciál, že z nich vyrostou „nové chloupky“ později. Po několika ošetřeních v odpovídajících intervalech, většina folikulů, jejichž růstový cyklus byl zasažen procedurou elos, budou zásadně poničeny, takže trvale vypnuty.

     Je důležité zapamatovat si, že lidské tělo přeměňuje tyto neaktivní nebo spící folikuly tak, aby z nich později v životním cyklu rostly chloupky jako výsledek několika faktorů: hormonální nerovnováha, těhotenství, menopauza, nemoc nebo léky, obezita či idiopatické důvody. To je důvod, proč nemůžeme garantovat nebo slíbit, že „všechny chloupky navždy zmizí“ z této oblasti. Folikuly jsou těsně propleteny s kůží a tělo reaguje na vnitřní fyziologické změny a cyklické růstové cykly.

     Každý zničený folikul nebude znovu růst – Vaším úkolem jako uživatele me je zničení většiny folikulů pomocí Vašeho me. Dodržujte náš protokol péče a pokračujte v ošetřování vlastního těla, dokud nebudete spokojeji s výsledky.

     Dávejte pozor, abyste ošetřovala každou oblast v souladu s minimální dobou uvedenou v uživatelském manuálu a postupně  klouzejte po své pokožce, abyste zničila co možná nejvíc folikulů. Ověřte si, že kloužete aplikátorem v dostatečně pomalém pohybu, takže za sebou záblesky plynule následují a nejsou sporadicky vysílány na vzdálenější místa v ošetřované oblasti.

Jak me my elos funguje?
     me elos se používá jako holicí strojky nebo epilátory. Klouzejte jím pomalu nad svojí pokožkou. Je to nejrychlejší přístroj na trhu.

Jak dlouho trvá ošetření jednotlivých oblastí těla s me my elos?
Tady máme několik příkladů:
- Celé tělo za 32 minut.
- Celé noha za 10 minut.
- Podpaží za 1 minutu.
- Bikini linie za 2 minuty.
- Mužská záda za 12 minut.

Musím počítat nad ošetřovanými místy atd. s me elos, tak jako s jinými přístroji?
     Ne. Prostě klouzejte nad oblastmi tak, jako byste dělala s jiným epilátorem nebo holicím strojkem.

Pracuje elos me s pulzy?
     Lampa vydává světelné pulzy, ale nemusíte mít z toho strach. Prostě nechte záblesky být, zatímco budete přístrojem klouzat nad oblastmi, které ošetřujete. Pokud použijete příslušenství epilátor, bude jednodušeji vidět, která místa jste už s přístrojem ošetřila, protože bude ochlupení odstraněno ihned. Takže není potřeba počítat již ošetřené oblasti, čekat na další pulzy, zapisovat si to nebo se na to zbytečně soustředit. Dopřejte si 10 sekund před návratem rukojeti do oblasti, pokud si myslíte, že je to třeba.

Co říkají na me my elos doktoři?
     „me je v současnosti nejefektivnější odstraňovač chloupků, který je vhodný pro všechny typy a barvy vlasů a chlupů. Většina pacientů dosáhne průměrného snížení růstu chloupků o téměř 90% po 7 ošetřeních. Tento pozoruhodný klinický výsledek a bezpečnost a jednoduchost použití přístroje – nabízejí novou možnost odstranit nechtěné chloupky doma.“  - Dr. David Friedman, Dermatolog, Friedman Skin and Laser Center, Jerusalem, Israel

     “S technologií elos mohu předvádět efektivní odstranění ochlupení překonávající očekávání s tou nejvyšší úrovní pohodlí. Na rozdíl od jiných odstraňovačů chloupků, které jen zničí chlup, elos technologie vlastně zničí vlasový folikul přinášejíc rychlejší, příjemnější a bezpečnější způsob odstranění nechtěného ochlupením na různých oblastech těla. Moji pacienti jsou nadmíru spokojeni s výsledky a pochvalují si efektivní ztrátu ochlupení!"  - Dr. Francesca de Angelis, Plastický chirurg, DE.A. CENTER - Laser & Plastic Surgery Clinic, Neapol, Itálie

     “Unikátní na technologii elos je, že kombinuje 2 různé technologiem, světelnou s radiofrekvenční. Co nám tím umožňuje, je to, že jsme schopni ošetřit vícce a více pacientů všech typů pleti během velmi krátkého času. Úroveň bezpečnosti této technologie je nesrovnatelná a je to něco, čím jsme opravdu nadšeni, že jsme schopni našim pacientům nabízet po následujících několik let. ”  - Dr. Vince Afsahi, South Coast Dermatology Institute, Kalifornie , USA
Načítám video ...
Je v balení me me elos přibalená a nainstalovaná také zářivka?
     Ano! Dlouhotrvající quartz zářivka, která poskytne 120.000 záblesků, je obsažena v balení. Na jedno kompletní ošetření celého těla je potřeba okolo 6.000 záblesků, takže tato zářivka vystačí a snad i překročí Vaše požadavky (zhruba 9 let).

Pro jakou část mého těla bude stačit jedna zářivka?
     Odstraňování chloupků na celém těle spotřebuje zhruba 6.000 pulzů/záblesků zářivky (aniž bychom brali v potaz mužská záda). Jedna zářivka vystačí na 120,000 pulzů.

Obsahuje balení elos me také nástavce epilátor a holicí strojek?
     Ne. Pokud si vyberete k použití jedno z těchto příslušenství, budete si je muset koupit zvlášť.

Musím před užitím me my elos použít nástavce holení či epilace?
     Ne. Přístroj také funguje bez těchto možností.  V tomto případě se ale prosím oholte před samotným ošetřením.

Mohu použít me elos na obličej?
     me je také vhodné pro odstranění chloupků na obličeji pod lícními kostmi žen s odstíny pleti Fitzpatrickovy stupnice 1-4 (podívejte se na obrázek).  Obličejová sada je pro případy ošetřování obličeje obsažená v balení (manuál a brýle). Me není vhodné pro odstraňování obočí nebo mužských vousů. Existující chloupky na tváři by před začátkem odstranění neměly být delší než 1mm. Pokud je to potřeba, použijte před ošetřením vosk, holení, žiletku nebo depilační krém. Pokud voskujete, ujistěte se, že budete provádět ošetření elos ihned poté.

Co obsahuje obličejová sada me my elos?
Obličejová sada obsahuje:
- Ochrannou pokrývku očí (brýle)
- Kompletní manuál s instrukcemi, jak používat me pro odstranění ochlupení na obličeji, který Vám poskytne jistotu, že toto ošetření zvládnete i v pohodlí svého domova. MUSÍTE si pozorně přečíst a dodržovat instrukce obsažené v Obličejové sadě, kterou najdete v krabici.

Po prvních 7 ošetřeních, jak často budu potřebovat pro zadržení obnovení růstu ochlupení používat my elos?
     Ačkoliv se to individuálně liší, můžete mezi ošetřeními očekávat pauzu až 3 měsíce. Jak budete postupovat, všimnete si, že jsou intervaly delší a delší a chloupků roste méně a méně. A trvání ošetření se dokonce bude zkracovat.

Jak poznám, že cartridge (zářivka) my me elos potřebuje vyměnit?
     Displej me obsahuje také procentuální indikátor, který Vám ukáže počet zbývajících pulzů. Cartridge elos je jednoduché vyměnit a novou budete potřebovat až po 120.000 záblesků. Dlouhotrvající zářivka může být použita ve všech verzích přístroje, včetně těch starších.

Zdroj: http://www.memyelosinternational.com
comments powered by Disqus