Napsali o nás v HIGH & Style

Napsali o nás v HIGH & Style

     Slovenský časopis HIGH & Style začal vycházet tento rok a momentálně je ve stáncích už třetí číslo. Najdete tu všechno, co si "hifista" může přát. Periodicita časopisu je zatím čtvrtletní, i když v budoucnosti plánují číslo každé dva měsíce. To se týká i rozsahu. Momentálně je to cca. 80 stran s plánem na 100 stran. A cena? 3.90€ za výtisk, což zase není tak hrozné. Nabízíme Vám ochutnávku, uveřejnění našich produktů v tomto začínajícím časopisu.
Harman/Kardon® BT
     Harman/Kardon® BT sluchátka s Bluetooth® poskytují víc než jen hudebný únik. Umožňují též uniknout od kabelů. Využívají AAC a apt-X® kódování pro nejvyšší kvalitu bezdrátového audio streamování a zahrnují zabudovaný mikrofon a přehrávací tlačítka na jednom z náušníků. Jde o bezproblémový způsob vychutnání si hudby bez zamotání se. Přes USB nabíjecí BT mají baterii, která vydrží až 12 hodin. A na rozdíl od jiných Bluetooth sluchátek, i když se baterie vybije, BT sluchátka budou stále fungovat při jejich připojení dodávaným propojovacím kabelem k přehrávacímu zařízení. Mají stejně tak uzavřený design, který nepropouští hluk okolí do uší a udržuje zážitek z poslouchání jen pro uši pod náušníky. Lehká a pohodlná sluchátka BT vám umožňují vzít si „překrásný zvuk“ kamkoliv s sebou.

Harman/Kardon BT

AKG K935AKG K935
     Bezdrátová sluchátka AKG K935 jsou ideálním doplňkem pro každý domácí audiosystém. Hudba, filmy a hry ožijí, zatím co vy si vychutnáte neomezenou svobodu pohybu. Připojením vysílací základny (která slouží i jako přizpůsobená nabíjecí kolébka) k domácímu audiosystému nebo mobilnímu zařízení zprostředkují tato sluchátka křištálově čistý bezdrátový zvuk ze vzdálenosti až 30 m metrů. K935 jsou prvotřídní bezdrátová sluchátka s velkorysými možnostmi připojení a s důrazem na kvalitní materiály a pohodlí.

Nepřehlédněte:
Léto zní, ať jste kdekoliv
JBL OnBeat RumblaJBL OnBeat Rumble
     Nový iPhone 5, iPad mini a jiná bezdrátová zařízení jsou působivá, pokud se využívá jejich kompletní potenciál. Bluetooth® reproduktorová základna JBL® OnBeat Rumble™ s technologií připojení HARMAN TrueStream dodává masivní JBL zvuk s burácejícími basy z vašich přenosných přehrávačů. Ať už je zařízení vloženo ve svém „lightning“ konektoru nebo streamuje bezdrátově, dosaženo je čistého a přesného zvuku při poslechu hudby, sledování videí, hraní her nebo uskutečňování FaceTime video hovoru. Na stažení je k dispozici bezplatná aplikace MusicFlow™ pro praktičtější přehrávání hudby, editování seznamů přehrávání a navolení si EQ nastavení.

JBL Micro WirelessJBL Micro Wireless
     Nenechte se zmást kompaktními rozměry. JBL Micro Wireless je první ultrapřenosný reproduktor s vestavěnou Li-ion nabíjecí baterií, basovým portem a bezdrátovou technologií Bluetooth. S 40-milimetrovým měničem přináší full-range JBL® zvuk s výjimečnými basy, ale i přes to se lehce vejde do batohu nebo klipu na oblečení. Na reproduktor je možné bezdrátově streamovat audio z jakéhokoliv Bluetooth mobilního telefonu či tabletu nebo použít přiložený audiokabel na připojení reproduktoru na jakékoliv mobilní zařízení nebo MP3 přehrávač. Dokáže se též popřipojovat s dalšími JBL Micro Wireless reproduktory pro výkonnější zvukový zážitek.

High & Style
comments powered by Disqus