JBL představil první reproduktory s Lightning konektorem

JBL představil první reproduktory s Lightning konektorem

     Společnost Harman International Industries dnes ohlásila svoje první příslušenství pro zařízení využívající konektor Lightning, který společnost Apple představila poprvé spolu s iPhone 5 a najdeme ho v každém z nových přenosných zařízení kalifornské společnosti. Harman/Kardon dnes představil dvojici reproduktorů s dockem pro zařízení s novým 8-pinovým konektorem, které nás v obchodech budou očekávat pod názvy OnBeat Micro a OnBeat Venue, které spadají pod značku JBL Audio. Vůbec poprvé v historii se jedná o reproduktory podporující nový standard.
    Harman Industries dnes představil dva nové reproduktory pro zařízení se systémem iOS a konektorem Lightning. Menší OnBeat Micro, jehož cena byla stanovená na $99.95, přináší malé rozměry a je určený pro iPhone 5, iPod Touch a nový iPod nano. Pokud však budete chtít ozvučit váš byt pomocí iPadu mini nebo iPadu s Retina displejem, zakoupit si budete mmoci OnBeat Venue za $199.95. Testovací vzorky obou zařízení se dostaly už i do redakce známého internetového magazínu Engadget.

     “Podle rychlého testu můžeme prohlásit, že zvuk vycházející z Venue LT byl velmi plný a čistý. Reproduktory dokonce neměly problémy ani se zvýrazněním basů a vokálů při vysoké úrovni hlasitosti.”


JBL OnBeat Micro and Venue
JBL OnBeat Venue with lightning
comments powered by Disqus