DSI Slovakia představuje multimediální skvosty

DSI Slovakia představuje multimediální skvosty

     Už od svého vzniku DSI Slovakia v roku 1993 je úspěšným distribútorem různých kolekcí domácí spotřební elektroniky, IT zařízení a audiovizuální techniky pro automobily. Nejnověji představuje horké novinky z multimediální techniky Harman/Kardon.

     Produkty Harman/Kardon se vyznačují vysokou kvalitou a nadčasovým designem a patří k předním výrobcům v audio oblasti. kolekce, kterou představují se koncentruje na tři produkty multimediální techniky, které zahvězdí i na výstavě High End Slovakia 2013.
Vezměte ho kamkoliv, použitelný je kdekoliv - Onyx Harman/Kardon
     Můžete ho pustit na kterékoliv párty a vždy vám lehce a rychle nastaví náladu na požadovanou úroveň. Onyx značky Harman/Kardon je prvním svého druhu od značky proslavené akustickou inovací. Spojujíc výkon, přesnost a styl, se stává Harman/Kardon Onyx uměleckým dílem v každé místnosti, ve které je umístěn a pomocí zabudovaného Bluetooth, AirPlay a DLNA, se připojí ke všem vašim domácím a mobilním zařízením. Aplikace dálkového ovládání Harman/Kardon zjednodušuje nastavení a umožňuje vám streamovat celý váš obsah. Harman/Kardon Onyx vám poskytuje absolutní kontrolu na vychutnání si špičkového zvuku všude, kde ho budete právě potřebovat. Jeho 4-reproduktorová, rozšířená akustická platforma a duální pasivní zářiče dodávají skutečně fantastický zvukový zážitek s výkonným zvukovým prostředím.

Harman/Kardon Onyx
"Vše v jednom" - Nova Harman/Kardon
     Seznamte se s novou tváří špičkového zvuku, novou generací hi-fi: Nova je bezdrátovým stereo reproduktorovým systémem od společnosti Harman/Kardon. Vyvinutý pro krásu s ohledem na nejmenší detaily v oblasti akustiky a materiálů. Pomocí funkce Bass Boost a velké ozvučnice poskytuje Nova kompletní velikost a funkce pro úplně věrný výkon. Od jednolitého, průhledného krytu, který odhaluje turbínové pouzdro pro woofery a měniče, až po přizpůsobitelné DSP, projevuje každý detail systému Nova bouřlivé ovace. Tak kompatibilní, jako je i podmanivý, se systém Nova lehce přizpůsobí téměř jakémukoliv audio systému a poskytuje analogová, ale i optická připojení, stejně jako bezdrátové Bluetooth s NFC, takže budete moct přehrávat hudbu z téměř jakéhokoliv zařízení ve vaší domácnosti. Samozřejmostí je i 3.5mm stereo konektor na připojení sluchátek.

Harman/Kardon Nova
Domácí kino 4. generace - BDS880 Harman/Kardon
     Nový vylepšený nadčasový design. BDS880 je vlajkovou lodí nejnovější 4. generace stylových, univerzálních a mimořádně jednoduše použitelných integrovaných audio systémů domácího kina. Díky výkonnému receiveru s univerzálním 3D Blu-ray Disc/DVD/CD přehrávačem, FM tunerem a 5.1 systému reproduktorů pro domácí kino umožňuje reprodukování filmů a hudby s úplnou čistotou a precizností. Oproti ostatním generacím přichází s novými vylepšeními, jako jsou wifi připojení, Bluetooth s NFC, internetové rádio a mnoho jiných. Nová generace též nabízí vylepšenou funkci EzSet/EQ III, která umožní nastavit váš systém automaticky podle akustiky vaší místnosti dokonaleji. Samozřejmostí je ovládání přes telefon prostřednictvím Apple nebo Android aplikace. Třešničkou na dortě je bezdrátový subwoofer, který dělá systém designově kompaktnějším.

Nepřehlédněte:
LifeStyle obrázky novinek Harman/Kardon
Harman/Kardon BDS system
Zdroj: Trendy & Bývanie 10/2013

Trendy & Bývanie
comments powered by Disqus