Zkuste zničit!!!

Zkuste zničit!!!

Dovolte nám, abychom Vám představili opravdu univerzální dárek. Věrně Vám bude sloužit, ať už se k němu budete chovat jakkoliv. O čem to mluvíme? Přeci o nezničitelných svítilnách značky Varta. I samotný výrobce je o nezničitelnosti přesvedčený a proto na tuto řadu svítilen nabízí až 3-letou záruku. Svítilnu můžete použít kromě primárního účelu (svícení), např. jako příruční kladivo, když ho v domácnosti nemůžete najít nebo na dovolené pod stanem, abyste měli čím upevnit kolíky ke stanu. Na následujících videích se přesvědčíte o nezničitelnosti těchto svítilen.
Soutěž pro Vás: Byli jste na dovolené nebo v neobvyklé situaci, kde Vám posloužila svítilna z edice Indestructible? Zašlete nám popis + fotografie nebo video a jednou za ½ roku vyhodnotíme vaše zaslané podklady a vylosujeme výherce, který získá na období ½ roku baterie do své svítilny. Fotografie a videa budou průběžně uveřejňované na našem facebook profilu. Počet hlasů bude mít také vliv.
Varta indestructible akvarium
Záruka nezničitelnosti: Abyste se sami přesvědčili o nezničitelnosti svítilen, tak Vám nabízíme výzvu. Zničte svítilnu VARTA! Zničení svítilny by mělo probíhat tak, abyste ho znefunkčnili běžnými prostředky. Žádná kyselina sírová nebo vysokotlaký lis a jiné prostředky určené na přímou destrukci. Inspiraci si můžete vzít z nasledujících videí. Když zničíte svítilnu, dostanete od nás další abyste ve svých pokusech mohli pokračovat. Dva příbuzné popř. identické postupy neakceptujeme, jen první, při němž byla svítilna zničená. Na to, abyste dostali náhradní svítilnu, je potřeba doložit popis průběhu + foto (video) dokumentaci. Tak, kdo nám první zašle zničenou svítilnu ze série Indestructible? Oceníme i nejlepší originalitu. Stejně tak budou Vaše pokusy zverejňované na našem facebook profilu. Top výherce následně dobře oceníme.

Co považujeme za nefunkční: Svítilnu jste zničili tak, že ani po výměně baterií a žárovek není nadále funkční, popř. je extrémně zničená, že nelze vložit baterie. Neakceptujeme odletování samotných kontaktů uvnitř. Poškození musí být evidentně vnějšího charakteru

Typy na ničení svítilen:
- Připevněte za auto svítilnu a tahejte po zemi i několik kilometrů
- Udělejte osvětlení svým akvarijním rybičkám
- Shazujte z extrémních výšek
- Házejte svítilnu o libovolné předměty (stěny, chodník,...)
- Přejeďte svým automobilem
- Zkuste svítilnu upéct v troubě nebo ugrilovat (ale asi bez baterií :) )
- .... je to na vás

Nepřehlédněte:

Načítám video ...


Načítám video ...


Načítám video ...
comments powered by Disqus