Přichází revoluce v epilaci – rychlost, kvalita a pohodlí – to je, oč tu běží

Přichází revoluce v epilaci – rychlost, kvalita a pohodlí – to je, oč tu běží

     Dovolujeme si Vám představit novinku v portfoliu značky Homedics a nyní také v naší nabídce, epilátor Me My Elos Plus od firmy Homedics. Tomuto modelu přikládáme zvláštní pozornost, protože přináší i do našich končin absolutní novinku, revoluční technologii elos (v originále elōs). A čím je vlastně v praxi tato technologie a potažmo i samotný produkt tak revoluční a jiný? Na to se podíváme v našem článku.
Elos     Elos (Elektro-optická synergie), je technologie vyvinutá izraelskou společností Syneron. Určitě není bez zajímavosti, že za elōs stojí vynálezce IPL a zakladatel Syneronu, Dr. Shimon Eckhouse. Elos v sobě kombinuje technologii IPL s ultrazvukem, což je aktuálně nejvíce pokročilá technologie na světě. Tato kombinace, při níž ultrazvukový tok umožňuje světelnému paprsku proniknout hlouběji do pokožky a hlouběji tak zasáhnout vlasový folikul, čímž dojde k jeho zničení a odumření samotného chloupku, zvyšuje nejen účinnost epilace, ale také také k prevenci před dalším růstem. Minimum světelné energie zároveň zvyšuje bezpečnost a uživatelský komfort.

     Technologie Elos se vyznačuje tím, že (na rozdíl od laserových epilátorů) účinně působí na všechny typy pleti včetně snědších (pracuje s Fototypem kůže I-VI). A rovnou dalším argumentem univerzálnosti této technologie je působení i na světlé blond, zrzavé nebo šedé vlasy,  je vhodná i pro ošetření obličeje. A co je také důležité, elos je účinná také samozřejmě i pro muže.

Elos typ pokožky
     Při používání odpovídající úrovně výkonu je technologie elos bezbolestná. Pokožka je totiž výrazně méně atakována teplem.

Nepřehlédněte:
Otázky a odpovědi o nové technologii elos
     Samotný mē elōs Plus se může ve výbavě chlubit zářivkou s kapacitou 120.000 záblesků a výrobcem udávanou životností až 9 let. S takovýmto výkonem se reálná doba epilace celého těla pohybuje kolem 30 minut, což je proti mnohým konkurentům více než dvojnásobná rychlost při dokonce vyšší účinnosti. Při epilaci celé nohy pak stačí 10 minut a u linie bikin budete mít hotovo už po 2 minutách!

Výhody HoMedics Me My Elos Plus tedy jsou:
- rychlost
- účinnost
- bezpečnost
- univerzalita
- životnost

Načítám video ...
comments powered by Disqus