Krásná Alexandria Morgan běží a tohle dělají její ňadra

Krásná Alexandria Morgan běží a tohle dělají její ňadra

Jsme si jistí, že Newtona nenapadla gravitační teorie, když mu spadlo jablko na hlavu, ale když zahlédl vyvinutou selku, jak utíká před nadrženým sousedovic holomkem.

A máme tu další zakázanou reklamu. No jasně, že vlastně nikdy zakázaná nebyla, ale když to o ní tvůrci budou tvrdit, klikne na ni víc lidí, protože - no, znáte to přísloví o zákázaném ovoci.
V reklamě na nový sporttester TomTom si můžeme vychutnat běžící Alexandru Morgan - mezi chlápky asi nejoblíbenější fotbalovou rezprezentantku USA, která momentálně řádí v útoku klubu Portland Thorns FC. Jestli mají v Portlandu více takových hráček, asi si tam nemůžou na malou návštěvnost stěžovat - otázka je, jestli chlápci na tribunách skandují jméno klubu nebo spíš: "Alex run! Alex run!"

Reklama skrze rajcovně uvolněnou hruď upozorňuje na nový trend ve sporttesterech, v němž frčí i TomTom. Snímač tepovky už totiž nemusí být umístěn v často dost nepohodlném přídavném hrudním pásu, ale rovnou na hodinkách - formou zpětného snímámí světla odraženého od tkáně - ta je totiž jinak prostupná v každé fázi srdečního pulsu, jak se mění tlak krve v tepnách. Není to sice zatím tak přesná metoda, ale technologie jde rychle kupředu.

comments powered by Disqus