Servis JBL

Nenápadný silák
614

Nenápadný silák

Během léta jsem měl možnost důkladně se seznámit s modelem JBL Partybox 1000, který je nejvyšším a nejvýkonnějším modelem v nabídce rodiny JBL PartyBox. Zvědavost mi nedala a rozhodl jsem se vyzkoušet si i základní model PartyBox 100, který, mimochodem jako jediný z trojice, získal prestižní ocenění EISA Party Speaker na rok 2019/2020.
...přečíst celý článek
Zdraví dýchacích cest a extrémní horko
571

Zdraví dýchacích cest a extrémní horko

V důsledku probíhajících klimatických změn jsou extrémní povětrnostní jevy stále častější, zejména během vln veder. Ty mohou vést k nárůstu chorob dýchacích cest projevujících se například teplotami, jejichž důsledkem mohou být akutní stavy, v krajních případech dokonce smrt. Děti, starší či obézní lidé nebo ti s chronickými chorobami (cukrovka, alkoholismus, onemocnění ledvin, jater a kardiovaskulárního systému) a především pacienti s chronickým respiračním onemocněním by měli v takových podmínkách dodržovat určitá pravidla, díky kterým mohou předejít různým komplikacím.
...přečíst celý článek
JBL BOOMBOX 2: Na párty sa nestratí
456

JBL BOOMBOX 2: Na párty sa nestratí

Reproduktory JBL sú u používateľov veľmi obľúbené pre nenáročnú obsluhu, odolnosť a kvalitný a výkonný zvuk. Testovaná novinka Boombox 2 je už druhá generácia najväčšieho modelu s valcovou koncepciou a veľkou rúčkou na prenášanie. Aj keď ide o prenosný model, rozhodne nepatrí k tým, s ktorými by ste vzhľadom na jeho hmotnosť chceli chodiť bežne po ulici. Prenášať ho v tomto prípade najskôr budete do auta či do záhrady.
...přečíst celý článek