3 ROKY ZÁRUKY nebo POJIŠTĚNÍ na vybrané výrobky Kenwood

3 ROKY ZÁRUKY nebo POJIŠTĚNÍ na vybrané výrobky Kenwood

     DSI Czech, spol. s r.o. jako výhradní a oficiální distributor značky Kenwood do České republiky, nabízí svým zákazníkům možnost vybrat si ze dvou bezplatných služeb u vybraných produktů Kenwood:

1. Rozšířenou 3-letou záruku

2. Pojištění zařízení proti krádeži

Službu KENWOOD prodloužená záruční doba na vybrané produkty Kenwood začala společnost poskytovat od roku 2007. Příležitost ji využít mají zákazníci nejpozději do 31.1.2010. Produkty Kenwood, na které se vztahuje 3-letá záruční doba, jsou označené výraznou samolepkou a speciálním záručním listem, platným pouze pro výrobky Kenwood distribuované výhradním distributorem DSI Czech, spol. s r.o..

     KENWOOD pojištění zařízení proti krádeži je novinkou mezi službami spoločnosti a zákazníci ji mají možnost nejpozději do 31.1.2010. Pojištění je platné 12 měsíců a vztahuje se na vybrané výrobky Kenwood. Za začátek pojištění se považuje den registace výrobního čísla na internetových stránkách.

     Podmínkou pro využití prodloužené záruční doby v trvaní tří let nebo pojištění zařízení proti krádeži, je registrace na internetových stránkách www.kenwood-electronics.sk , a to uvedením výrobního čísla produktu do formuláře nejpozději do 30ti dní od nákupu tohoto produktu. Bližší informace o registraci produktů získáte kliknutím na odkaz s názvem "Registrácia produktov".

Více informací:
E-mail: distribuce@dsicz.cz
Telefon: 225 994 187, 225 994 163
comments powered by Disqus